Sizend

İşletmelerin büyük çoğunluğunda, tesisat hataları, yanlış seçilmiş cihazlar ve ömrünü tamamlamış sistemler nedeni ile verim kayıpları yaşanmaktadır. Basit önlemlerle veya yeni teknolojik ürünler ile proses verimini yükseltmek mümkündür.

Bu düşünce ile kurulan SİZEND , Endüstriyel teknik malzeme satış ve danışmanlık hizmet vermektedir.

Kendi alanlarında lider kuruluşlarla temsilcilik ve işbirliği anlaşmalarımız vardır.

Bu kuruluşların ürünlerini satmakta, satış öncesi ve sonrası hizmetlerini de beraberinde vermektedir.

Bütün bunlara ilaveten hırdavat çeşitlerini de hizmete sunarak, tek çatı altında birçok ürüne ulaşma şansı tanımaktadır.

Uzun yıllardır sektörün içinde olmanın verdiği tecrübe ile, sadece satış yapmakla sınırlı kalmıyor, ürünler hakkında teknik anlamda gereken tüm bilgi ve dökümanları müşterimize sunuyoruz.

SİZEND olarak petro kimya,enerji, ilaç, yiyecek-içecek, metalurji, , su, atıksu, çimento, kağıt, gübre, seramik, tekstil ve otomotiv gibi hemen hemen her sektörün taleplerini istenilen zamanda tedarik etmeye çalışmaktadır..

Firmamız basınçlı hava, su ve buhar konularında endüstriyel tesislerde proses verimini arttırmak için satış , servis ve mühendislik hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır..
 
Copyright © 2017 Sizend Power Supplier
Son Güncelleme Tarihi : 26.01.2023

This content comes from a hidden element on this page.

The inline option preserves bound JavaScript events and changes, and it puts the content back where it came from when it is closed.

Click me, it will be preserved!

If you try to open a new ColorBox while it is already open, it will update itself with the new content.

Updating Content Example:
Click here to load new content